Latest Uploads
Similar Premium Stock Photos by Shutterstock
Hej. Z tej strony Michał. Mieszkam i pracuję we Wrocławiu, gdzie uzyskuję odszkodowania np. w przypadku śmierci w wypadku. Niedawno pomagałem załatwiać świadczenia rodzinie, która w zderzeniu autobusów straciła oboje rodziców. Wiem, że w takich okolicznościach pomoc jest bardzo potrzebna. Dlatego uważam moją pracę za ważną i wartościową. Sam mam syna i nie wyobrażam sobie jak poradziłby sobie, gdyby mi lub mojej żonie coś się przydarzyło. Na pewno warto już za życia zadbać o ubezpieczenia na wypadek śmierci, bo wówczas w jakimś stopniu nasi bliscy mają zagwarantowaną przyszłość.